Szkoa Podstawowa i Gimnazjum w Tuchorzy - Strona gówna

Szkoa Podstawowa i Gimnazjum w Tuchorzy. Aktualnoci, sport, uczniowie, nauczyciele, plan lekcji, galerie fotografii i inne., Strona gówna

OVERVIEW

This website szkolatuchorza.pl presently has a traffic classification of zero (the smaller the more traffic).

SZKOLATUCHORZA.PL RANKINGS

This website szkolatuchorza.pl is seeing variant amounts of traffic for the duration of the year.
Traffic for szkolatuchorza.pl

Traffic ranking (by month) for szkolatuchorza.pl

Traffic ranking by day of the week for szkolatuchorza.pl

WHAT DOES SZKOLATUCHORZA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolatuchorza.pl Mobile Screenshot of szkolatuchorza.pl Tablet Screenshot of szkolatuchorza.pl

SZKOLATUCHORZA.PL HOST

I found that the main root page on szkolatuchorza.pl took one thousand and sixteen milliseconds to stream. Our parsers could not find a SSL certificate, so in conclusion I consider szkolatuchorza.pl not secure.
85.128.136.110

SERVER OPERATING SYSTEM

I identified that szkolatuchorza.pl is implementing the Apache/2 operating system.

Szkoa Podstawowa i Gimnazjum w Tuchorzy - Strona gówna

DESCRIPTION

CONTENT

This website had the following in the site, "Szko a Podstawowa i Gimnazjum w Tuchorzy." Our analyzers analyzed that the web site stated " Szko a zdoby a tytu ." The Website also stated " Tuchorza 51, 64-232 Tuchorza. E-mail Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, w cz obs ugê JavaScript w przegl darce, by go zobaczyæ. Podania wraz z 1 zdjêciem i aktem urodzenia nale y sk adaæ w sekretariacie szko y do 15 sierpnia. Przerwa urlopowa od 6 lipca - 1 sierpnia. Od 3 sierpnia sekretariat czynny w godz." The website's header had Tuchorza as the most important search term. It was followed by gmina Siedlec, gimnazjum, and edukacja which isn't as highly ranked as Tuchorza. The next words they uses is uczniowie. nauczyciele was also included and could not be seen by web engines.

OTHER WEB PAGES

Aktualności

Jump to main navigation and login. W czasie wakacji letnich sekretariat czynny w godzinach od 6. Klasy I, II i IV szkoły podstawowej oraz klasy I gimnazjum we wrześniu 2015 roku otrzymają w szkole bezpłatne podręczniki do wszystkich przedmiotów z wyjątkiem religii. Wpisu tego dokonuje wyłącznie osoba upoważniona przez dyrektora szkoły. DO ZESPOŁU SZKÓŁ W TULCACH.

Strona główna

ro pe facebook magazin haine online. ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 26 CZERWCA 2015 ROKU. Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów szkoły podstawowej. Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów gimnazjum. Uroczystości odbywają się w auli. Msza św dla uczniów szkoły podstawowej odbędzie się o godz. Dla uczniów gimnazjum o godz.

Waldorfska Szkoła Podstawowa im. Augusta Cieszkowskiego w Warszawie

Każdy Rodzic marzy aby jego dziecko rozwijało się zdrowo, z pasją poznawało świat i z radością chodziło do szkoły. Aby w przyszłości stało się prawdziwym, spełnionym i szczęśliwym człowiekiem. Nasza szkoła ma na celu rozwijanie w dzieciach zamiłowania do tego co robią i poznają. My kierujemy się tą trzecią.

Szkoła Waldorfska Kraków

Szokujące wyznanie z doliny krzemowej. Pedagogika, źródła żywotności i cechy. Szkoła w Krakowie wywiad z Markiem Sołkeim. Kurs Gimnastyki Bothmera lato 2015. Nasza szkoła powstaje i działa z inspiracji pedagogiki steinerowskiej.

Klub sportów walki UKS BUSHI - Karate Kyokushin Józefów Piaseczno Warszawa

Obóz 2 Sobieszewo 9-19 sierpnia 2015 ulotka wyjazdowa. Przypominamy o konieczności wypełnienia formularza obozowego.